Párová
psychoterapie

Psychoterapie nemusí řešit jen problémy. Jde o zajímavý proces sebepoznání, který může člověku pomoci v dozrávání, růstu a rozvoji osobnosti, a zároveň může pomoci při hledání odpovědí na základní otázky po smyslu a směřování života.
Věnuji se rozvojovým a sebepoznávacím aktivitám pro ženy. Nabízím jednorázová či  pakovaná skupinová setkání v kruhu dalších žen zaměřená na sebepoznávání, hledání sama sebe v tomto světě, zkoumání a objevování své jedinečné podoby ženství a způsobů a cest jejího vyjadřování a naplňování.

Jak probíhá první setkání

Termín prvního sezení je potřebné domluvit telefonicky, příp. mailem.  Nepotřebujete žádné doporučení od lékaře nebo jiného odborníka.
Život dvou začíná často zlehka s nadějí zalitou sluncem. Během společného života začnou přicházet nedorozumění, všednost, starosti kolem dětí… A můžou také přijít chvíle, kdy máme druhého dost, a společné soužití se zdá být nemožné. Lidé se začínají vzdalovat. Pokud máte chuť víc porozumět tomu, jak se každý z vás cítí, co potřebuje a toužíte znova najít cestu k sobě, právě pro vás je párová terapie ideální.
Obvyklé sezení trvá 90 min. a je dobré přijít alespoň jednou týdně.

Způsob mojí práce zaměřené na člověka

Základním pilířem je empatický rozhovor.  prostřednictvím něho se spolu s klientem snažíme o chápající a citlivé prozkoumávání těžkostí, myšlenek a pocitů, o lepší porozumění prožívání. Nenabízím „osvědčené“ rady a nevynáším „soudy“, ale snažím se podporovat klienta v tom, aby si dovedl poradit sám. Podstatou takového způsobu práce není vedení, ale doprovázení klienta. Jde taky o to, abychom se tomu, s čím klient přijde,  věnovali formou, která mu bude vyhovovat.

Kolik takové sezení stojí?
Podívejte se na ceník služeb.

Máte zájem o konzultaci nebo
se chcete sejít osobně?
Máte zájem o konzultaci nebo se chcete sejít osobně?
Mgr. Elena Mešková
Opletalova 55
110 00  Praha 1
© 2020 Elena Mešková