O MNĚ

Jmenuji se Elena Mešková. Ráda Vám pomůžu zbavit se Vašich problémů.

Absolventka psychoterapeutického výcviku v terapii orientované na člověka – rogersovské psychoterapii, individuální i skupinová sebezkušenostní psychoterapie neverbálních technik, výcviky mediace.
VZDĚLÁNÍ
2002 - 2006
Výcvik PCA
2006
Asociace mediátorů
2014 - 2016
IPART
JAK JSEM ZAČALA
Profesně se psychoterapii zabývám od r. 2002. Prošla jsem nejdříve dlouhodobým výcvikem PCA (Ister 2002_2006), ve kterém mne zaujala teorie a následně i praxe na člověka orientovaná.
Nevystupuji jako expert na životy jiných. Jsem přesvědčena, že skutečným expertem na svůj život je člověk sám. Někdy ale na cestě k sobě potřebuje posvítit, nebo části trasy provést.
ČASY MEDIACE
K terapii jsem si přibrala mediaci – jako efektivní způsob řešení konfliktů, které jsou v lidském bytí neoddílnou součástí v životě každého. Dalším vzděláváním u Asociace mediátorů ČR (2006) jsem zahájila éru mediátorky. Prošla jsem mnoha výcviky vztahující se k řešení konfliktů, vyjednávání a komunikaci.
VZDĚLÁNÍ JE ZÁKLAD
Práce se dvěma lidmi, nejčastěji v rodinné mediaci mne motivovala k dalšímu vzdělávaní a následně jsem pokračovala v studiu Párové a rodinné terapie u IPARTu (2014-2016). Moje práce na sobě je, zdá se, nekončící proces. Věřím, že dokážu být k prospěchu jiným.
Každý člověk je jedinečnou bytostí, která potřebuje jedinečný přístup k řešení své životní situace. Nečekejte proto ode mne univerzální rady jak konkrétní problém řešit. Způsob najdete každý sám, budu vám při tom ráda nápomocná.
Informace sdělené klientem v terapii považuji za důvěrné. Nepíšu žádné zprávy pro klienta ani instituce, proto mne prosím o to nežádejte.
VZDĚLÁNÍ
2002 - 2006
Výcvik PCA
2006
Asociace mediátorů
2014 - 2016
IPART
CO NABÍZÍM

Kolik takové sezení stojí?
Podívejte se na ceník služeb.

Máte zájem o konzultaci nebo
se chcete sejít osobně?
Máte zájem o konzultaci nebo se chcete sejít osobně?
Mgr. Elena Mešková
Opletalova 55
110 00  Praha 1
© 2020 Elena Mešková